Ułóż i zapisz w zeszycie pięć zdań dotyczących zdjęcia

Pobierz

Temat: Legenda a baśń.. Uzupełnij luki (1-8) odpowiednią formą czasownika sein lub haben.. ja to na jutro mam a do szkoły idę na 04:00.zad.2 W wierszu Juliana Tuwima ,, Ptasie radio" (Moje ćwiczenia kl 3 część 3 strona 22-23) podkreśl jednosylabowe nazwy ptaków.. wykonaj zadania na str. 22 w ćwicz.. , Adam dokarmia ptaki zimą.. Przyroda klasa 4 a Temat: Warunki życia na lądzie.. Samodzielnie wykonaj w zeszycie zad.4 str.23.. Spójrz na jego plecak i skorzystaj z podpowiedzi.. Narysuj wykresy tych zdań.. (zadanie zadane wcześnie) Na podstawie NOWEJ WIADOMOŚCI zapisz obok podanych wydarzeń dotyczących tekstu "Piast Kołodziej" wydarzenie realistyczne lub wydarzenie fantastyczne.. Wybierz jednego z tych ptaków i ułóż o nim pięć humorystycznych zdań, w których zastosujesz czasowniki z NIE.. AnswerNa tej lekcji wysłucham piosenki i zapiszę w zeszycie nowe dla mnie czasowniki, które były w niej wymienione.. Powtórzenie i utrwalenie wiadomości.. plisssssssss to na jutro pomóżcie· Napisz w zeszycie notatkę na temat różnic między zdaniem złożonym współrzędnie i podrzędnie · Ułóż dwa zdania złożone współrzędnie.. Wtorek: Ćwicz pamięciowe mnożenie tabliczki przez 4 i 5 w zakresie 20.. Uporządkuj liczby rosnąco w zad.1 str.23.. Zadanie 4. ułóż historyjkę obrazkową na str. 23 w ćwicz.Ułóż wyrażenia z poniższych wyrazów i zapisz je w zeszycie..

Napisz w zeszycie pięć zdań.

opis zdjęcia.. Uzupełnij każdą lukę 1-4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst, zgodny ze zdjęciem.. ( zadanie wykonaj w zeszycie )Proszę przeczytać tekst na str. 60 i przeanalizować ćw.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ułóż i zapisz w zeszycie 5 zdań, w których wykorzystasz podane wyrazy: legenda, kolęda, pięta, panią, paniom, koncert.. przeczytaj legendę "Łopata małego piekarczyka".. Ułóż krzyżówkę, której hasłem może być .Odpowiedz:czy zdanie jest prawdziwe (T), czy fałszywe (F).. in progress 0 polski Ayla 7 months 2021-10-04T02:44:15+00:00 2021-10-04T02:44:15+00:00 1 Answers 0 views 0Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Timo, erzähl mal!Andrzej czyta książki o przygodach żeglarzy.. 4.zapomniałam zeszytu.. Zapisz w zeszycie zdania uzupełniając brakujące informacje: .. napisz 5 zdań dotyczących tej tajemnicy).. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. .Zanim przystąpisz do wykonania wskazanych zadań, zapisz w zeszycie zasady, które przypomnieliśmy sobie na poprzedniej lekcji.. Wypiszę w zeszycie swoje cztery przykłady zdań do wymienionych w piosence zasad.. Poznaliście różne postacie historyczne, wybierz jedną, która najbardziej cię ujęła i napisz o nie 3 dowolne zdania..

Ułóż i zapisz w zeszycie 2 zdania z wyrazami: wiosna i bocian.

Przygotuj 5 pytań dotyczących A. Fredry i udziel na nie odpowiedzi.. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.. 2.znalazłam swój zeszyt!. Gotowe rozwiązanie Ułóż i zapisz w zeszycie.Ponocy!. 3.chodziłam do szkoły z zeszytem .. , Bartek i Mateusz układają wesołe zagadki., Łucja poukładała rozrzucone zabawki.. Organizmy najbliższej okolicy.. Wspólnie z mamą pobaw się w odgadywanie liczb zad.2 i 3 str.23.. Pamiętaj o końcówce "s" przy czasowniku.. Wszystkie Matematyka Polski Język angielski Chemia Fizyka Historia Biologia Język niemiecki Geografia WOS Religia .Rozwiązania zadań najpopularniejszych podręczników szkolnych z fizyki, matematyki, chemii, geografii, biologii, angielskiego i wielu innych.. Zadanie 3.. Środa: Powtórz mnożenie pełnych dziesiątek w zakresie 100.. Wykonaj ćwiczenia: 5, 6, 7 oraz 8. tematy oboczne;zeszyt .Zapisz w punktach plan wydarzeń przedstawionych w micie.. wykonać zadania w zeszycie .Zapisz w zeszycie temat lekcji i notatkę: Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadania 1, 2, 3 str. 132 oraz zadania 5, 8 i 9 na str. 133..

Napisz w zeszycie 5 zdań co Joe robi w wolnym czasie.

Wypisz w zeszycie do czego służą środki i jaką informację zawierał zamieszczony na nich piktogram.. Jeden obrazek nie pasuje do żadnego dialogu.Ułóż i zapisz w zeszycie cztery zdania złożone, w których użyjesz spójników oraz, lub, jeśli, ponieważ.. Temat: "Idź serdeńko, bo cię trzepnę" - o kłótni i zgodzie.Wykonaj w zeszycie ilustrację do wcześniej przeczytanego tekstu.. Zadania do pracy w domu dla klasy VIB- częsć 2Co się tam wydarzyło?. Uwaga:Wykonaj zdjęcie wszystkich wykonanych zadań zawartych w zeszycie i prześlij jednorazowo na adres: do 5 kwietnia 2020r.. Materiał do zajęć 11.. Wysłucham piosenki o zasadach użycia Present Perfect.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Wklej do zeszytu (lub przepisz) 5 zdań typu PRAWDA - FAŁSZ dotyczących tekstu "Piast Kołodziej".. Jeśli nie jesteś pewien ich brzmienia, możesz przepisać je z epodręcznika - znajdziesz je w "dymku" między 2 a 3 ćwiczeniem.. Zagram w dwie gry z podanej strony (Present Perfect - experiences).. Smarcelina747 April 2019 | 0 Replies .Plik Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i zapisz je w zeszycie Karolcia.docx na koncie użytkownika aleksandra_hc • folder Karolcia • Data dodania: 2 sty 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Mateusz…………………podróżnego w swoim domu..

1 (bez zapisu w zeszycie).

5.myślałam o zeszycie .. 2 x 40 = 2 x 20 = 2 x 30 = 2 x 50 = 3 x 30 =.Przeczytaj wiersz w podręczniku na str. 36; ustal, kim jest osoba mówiąca w wierszu i jakie są jej oczekiwania; wyszukaj i utwórz rymy i rymowanki; opowiedz na temat marzeń własnych i innych dzieci; ułóż i zapisz w zeszycie życzenia dla dzieci z całego świata- podręcznik str. 37, zadanie 1,2; Wykonaj w ćwiczeniach zadania na str. 36.. Rozwiąż zadanie w zeszycie do matematyki (wykonaj rysunek, napisz działanie i odpowiedź).. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Otwórz podręcznik mat.-przyr.. Oblicz w zeszycie: 4 x 10 = 2 x 10 = 8 x 10 = 1 x 10 = 6 x 10 =.. Napisz w zeszycie liczby, o których mówią dzieci z zad.4 str.22.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Napisz po 3 przykłady w zeszycie.. Nie wysyłajcie zdjęć.. - przypomnij sobie wiadomości dotyczących czasu Past Simple.Jun 23, 2020Plik Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i zapisz je w zeszycie Karolcia.docx na koncie użytkownika lukaszhinz • folder Karolcia • Data dodania: 30 paź 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1.mój zeszyt jest czerwony.. Korzystaj z przycisku "Sprawdź".Napisz w zeszycie po 5 przykładów na mnożenie przez 2 i 3.. Posłuchaj czterech dialogów.. Uzupełniony tekst zapisz w zeszycie.. przeczytaj tekst "Jadwiga - kobieta król" na str. 25 w podr.. Do każdego z nich dopasuj właściwy obrazek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt