Piotr szczepanik kochać jak to łatwo powiedzieć tekst

Pobierz

Kochać, to nie pytać o nic (tylko to więcej nic)*.. Już nie wiem, czy ciebie znam.. Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz "Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji.. więdną, szybko zmienia je czas.Kochać Jak to łatwo powiedzieć Kochać To nie pytać o nic Bo miłość jest niepokojem Nie zna dnia, który da się powtórzyć Nagle świat się mieści w twoich oczach Już nie wiem, czy ciebie znam Chwile, kolorowe przeźrocza Więdną, szybko zmienia je czas Kochać Jak to łatwo powiedzieć, Kochać Tylko to więcej nicTekst piosenki.. Piotr Szczepanik: Kochać.. Pobierz MP3 "piotr szczepanik - kochać, jak to łatwo powiedzieć"Fragment tekstu: Kochać - Piotr Szczepanik Kochać - jak to łatwo powiedzieć C G C G Kochać - to nie pytać o nic Bo miłość jest niepokojem F C a Nie zna dnia, który da się powtórzyć F G C G Nagle świat się mieści w twoich oczach C G Już nie wiem, czy ciebie znam F C G Chwile, kolorowe przeźrocza F G a Więdną, szybko zmienia .Kochać jak to łatwo powiedzieć tekst - StrefaMuzyka.pl - Nuty do Piosenek.. Lord Of The Lost - Judas (Teksty piosenek)Przeczytaj o Kochać.. jak to łatwo powiedzieć w wykonaniu Piotr Szczepanik i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Piotr Szczepanik - Kochać [Official Audio] - YouTube.Przeczytaj o Kochać jak to łatwo powiedzieć w wykonaniu Piotr Szczepanik i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców..

Kochać - Kochać, jak to łatwo powiedzieć.

Fortepian / Pianino;KOCHAĆ - JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ - PIOTR SZCZEPANIK - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon.. Pobierz MP3 "KOCHAĆ - JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ - PIOTR SZCZEPANIK"Aug 20, 2020 Chwile - kolorowe przeźrocza.. Biegną, szybko zmienia je czas.. Nagle świat się mieści w Twoich oczach Już nie wiem czy Ciebie znam Chwile - kolorowe przeźrocza Piotr Szczepanik P, Piotr Szczepanik Piotr Szczepanik - Nigdy więcej Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem"Kochać - jak to łatwo powiedzieć, kochać -tylko to, więcej nic.". Każdy, kto czasy swojej młodości spędzał w latach 60-tych pamięta sentymentalne teksty śpiewane ciepłym, spokojnym głosem Piotra Szczepanika.Tekst piosenki: W słońcu, w zaczepnym wietrze W przelotnym deszczu, w porywach burz Na każdym kroku wciąż byłaś przy mnie Do twego głosu przywykłem już Jesteś tu, a przecież chciałaś pójść Jesteś znów, choć tyle było słów Jesteś tu, by wszystko zacząć znów Nie, nie mów nic, ważne tylko jest, że Jesteś tu, wybaczać umiesz miKochać - jak to łatwo powiedzieć Kochać - tylko to, więcej nic..

Tekst piosenki: Kochać - jak to łatwo powiedzieć.

Kochać - jak to łatwo powiedzieć Kochać - to nie pytać o nic Bo miłość jest niewiadomą,Akordy,Chwyty - Wykonawcy: Piotr Szczepanik, tekst: Andrzej Tylczyński, muzyka: Andrzej Korzyński.. Kochać, tylko to więcej nic (to nie pytać o nic)*.Piotr Szczepanik - Kochać Tekst piosenki Kochać Kochać - jak to łatwo powiedzieć Kochać - tylko to więcej nic Bo miłość jest niepokojem Nie zna dnia, który da się powtórzyć.. Może nie pójdziemy już razem, Słowa z wolna tracą swój sens.. Bo miłość jest niepokojem.. Opcje odtwarzania Odsłuchiwane w… Przełącz urządzenie Spotify .Posłuchaj utworu Kochac wykonywanego przez Piotr Szczepanik, liczba Shazamów: 10,151. nie zna dnia, który da się powtórzyć.. Kochać, tylko to, więcej nic.. Kochać - jak to łatwo powiedzieć CfCG Kochać - to nie pytać o nic CfCE Bo miłość jest niepokojem FF0Ca Nie zna dnia, który da się powtórzyć FGCG Nagle świat się mieści w twoich oczach CG Już nie wiem, czy ciebie znam FCG Chwile, kolorowe przeźrocza FF0Ca Więdną szybko zmienia je czas FGCG 2..

Kochać, jak to łatwo powiedzieć.

Odkryto dzięki aplikacji Shazam, która umożliwia wyszukiwanie nowej muzyki.. Już nie wiem czy Ciebie znam.. Kod produktu: 77 *Gitara Basowa - Nuty - 1 str.Autor tekstu:Andrzej TylczyńskiKompozytor:Andrzej KorzyńskiRok wydania:1966Wykonanie oryginalne:Piotr Szczepanik (1966r)TEKSTKochać, jak to łatwo powiedziećK.Akordy.. Utworzone: 20 sierpień 2020 2.. Kochać - jak to łatwo powiedziećLiczba płyt: 1 Piotr Szczepanik - Kochać, Jak To Łatwo Powiedzieć Kochać, Jak To Łatwo Powiedzieć Piotr Szczepanik Żółte kalendarze Piotr Szczepanik Goniąc kormorany Piotr Szczepanik Nigdy więcej Piotr Szczepanik Puste koperty Piotr Szczepanik Jesteś tu Piotr Szczepanik Nic nie zaćmi nam słońca Piotr Szczepanik Pójdę drogą w świat dalekiKochać - jak to łatwo powiedzieć Kochać - tylko to więcej nic Bo miłość jest niepokojem nie zna dnia, który da się powtórzyć.. Jeszcze obok Ciebie moje ramię, A jednak szukamy się.. Tonacja: Oryginalna (3♭) Liczba stron: 1-2* Kompozytor: Andrzej Korzyński.. Kochać - to nie pytać o nic.. Typ produktu: Zapis cyfrowy nut (plik PDF) Wysyłka: Darmowa.. Opracowanie: StrefaMuzyka.pl.. Nagle świat się mieści w Twoich oczach.. Bo miłość jest niepokojem, Nie zna dnia, który da się powwtórzyć.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .KCochać -f jak to łatwo powiCedzieć G KCochać -f tylko to więcej nCicE W tym słFowief jest kolor nieeba a Ale tdakżeG rdzawy pył gorzkich dnCi G JCeszcze obok ciebie moje rGamię A jFednak szukCamy siGę MFożef nie pójdziemy już reazaem SłdowaG z wolna tracą swój sCens G CKochać f- jak to łatwo poCwiedzGiećTeledysk do piosenki Kochać tEhoHk7XXNg Piotr Szczepanik - Kochać Kochać - jak to łatwo powiedzieć Kochać - tylko to więcej nic Bo miłość jest niepokojem Nie zna dnia, który da się powtórzyć..

Autor tekstu: Andrzej Tylczyński.

Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz "Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji.. Nie zna dnia, który da się powtórzyć.. Miejsce, w którym znajdziesz nuty do swoich ulubionych piosenek!. Home; Sklep z Nutami.. Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTube.. Bo miłość jest niepokojem, Nie zna dnia, który da się powtórzyć.. Kochać, jak to łatwo powiedzieć.. Nagle świat się mieści w Twoich oczach Już nie wiem czy Ciebie znam Chwile - kolorowe przeźrocza Więdną, szybko zmienia je czas.. Kochać, tylko to więcej nic..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt