Przetłumacz ustnie zdania na język niemiecki i zapisz je w zeszycie

Pobierz

Rzeczowniki złożone składają się z dwóch lub więcej wyrazów, przy czym ostatni wyraz zawsze jest rzeczownikiem.. tylko nie tłumacz google:) Odpowiedz.Przetłumacz wyrażenia na język niemiecki i zanotuj je w zeszycie.. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Od czterech lat uczę tego języka.. Ogród mojej cioci jest nowoczesny.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Przetłumacz zdania na język niemiecki :) 1,skaner kosztuje 100 euro 2.robert kolekcjonuje mapy 3.uważam hobby roberta za staromodne 4.oszczedzam na laptopa.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. On jest policjantem.. Man trinkt und .Przetłumacz słówka, których znaczenia nie rozumiesz (pracuj ze słownikiem aktywnym na końcu rozdziału) Uzupełnij ustnie zdania znajdujące się pod tekstem.. 1.W żadnym wypadku nie chciałbym mieszkać w dużym mieście, ponieważ jest się tam anonimowym.. W czasie przeszłym:- Ja wyprasowałam sobie spodnie.- Ja uczesałam się.- Ja umyłam się.- Ja pościeliłam łóżko.- Ja ubrałam się.- Ja zeszłam na śniadanie.- Ja spakowałam się do szkoły.- Na śniadanie jadłam bułkę z szynką.- Wypiłam do tego herbatę.- Moja siostra jadła płatki owsiane.- Moja mama .Zadanie: proszę o jak najszybsze przetłumaczenie tych zdań na język niemiecki proszę nie korzystać z google tłumacz 1 jestem szybszy niż ty 2 to zadanie Rozwiązanie: 1 ich bin schneller als du 2 to ist eine aufgabe schwierigster 3 mein der bruder ist amPrzetłumacz zdania na język niemiecki: W Polsce je się dużo ziemniaków..

Przetłumacz ustnie zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie.

Mój tata mieszka w Gdańsku.. Czy (wy) chcielibyście zjeść sałatkę ziemniaczaną?. Przeczytaj tekst jeszcze raz.. Weekend spędzam bardzo aktywnie.. Zadanie 2.. Ona nazywa się Gosia.. W wielkich miastach ludzie żyją anonimowo i w pośpiechu, nie znają się, ale zawsze tam się coś dzieję.. Dziecku nie wolno serfować po Internecie.. Musimy pomagać w domu.. Chciał(a)bym się napić mleka.. 1.Poszliśmy na koncert w Berlinie.. 5.potrzebuje na rakiety tenisowej 6.nie mam butów narciarskich 7.on dobrze jeździ na nartach 8.ona gra w tenisa.. 2.Słucham muzyki.. Mam czternaście lat.. (My) chcielibyśmy zjeść mięso z sałatą.. Co jest dzisiaj na śniadanie?. Ona jest nauczycielką w szkole.. 2010-01-28 18:05:34 przetłumacz zdania na język niemiecki 2010-10-20 19:44:57 Przetłumacz zdania na język niemiecki .. Willa sportowca jest wspaniała.. Question from @KubK0w - Szkoła podstawowa - Język niemieckiZdania na niemiecki.. Przetłumacz podane zdania na język niemiecki.Rzeczowniki złożone określające osoby.. Czy ta ryba jest świeża?. W sobotę po południu idę do miasta robić zakupy.. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.Po gimnazjum (Zeszyt ćwiczeń, Nowa Era) Klasa: I liceum.. Chciał(a)bym się napić mleka.. - Piotr potrafi bardzo dobrze pływać..

!Przetłumacz zdania na Język niemiecki i napisz je w zeszycie.

On chciałby rybę z frytkami.. Umiem mówić po niemiecku.. On chciałby rybę z frytkami.. Przetłumacz zdania na język niemiecki.. Strona 61.. Mieszkam w Warszawie z mamą.. .Czasownik modalny stoi w zdaniu oznajmującym zawsze na drugim miejscu, natomiast czasownik główny na końcu zdania w bezokoliczniku, np.: Ich muss meine Hausaufgaben machen.. Połącz ustnie właściwe części zdań.Przetłumacz następujące zdania na język niemiecki.. Od czterech lat uczę tego języka.. Rzeczownik złożony ma taki rodzaj jaki ostatni jego wyraz.. 2014-03-13 15:19:13Przetłumacz Zdania Na Język Niemiecki: 1.. Oni powinni uczyć się matematyki.. Wie heißt .Zarówno w języku polskim jak i w niemieckim często posługujemy się konstrukcjami bezokolicznikowymi, przy czym w języku niemieckim występują dwa rodzaje takiej kon-strukcji: → konstrukcja bezokolicznikowa bez "zu" → konstrukcja bezokolicznikowa z "zu".. To jest dom szeregowy mojego przyjaciela.. Ona lubi czytać książki.. Oni chcieliby napić się soku pomarańczowego.. Zadanie 3.. Nasz dom jest stary, ale duży i ładny.. W języku niemieckim mamy sześć czasowników modalnych:Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: J. niemiecki.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny..

Przetłumacz zdania na język niemiecki.

Czy chciałbyś do tego opiekane ziemniaki czy frytki?. - Muszę odrobić moją pracę domową.. 3.W przyszłości chciałbym mieć mały dom w pobliżu morza.Przetłumacz na język hiszpański.. Chciałbym szklankę soku owocowego.. DAJE NAJ!Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie 1.My nie mamy zeszytów 2.Mam piórnik i linijkę 3.Ona nie ma ostrzałki (temperówki) 4.Wy macie śniadanie do szkołyPrzetłumacz zdania na język niemiecki?. Nie jem chętnie makaronu.. Mieszkamy w domu jednorodzinnym.. Wieczorem spotykam moich przyjaciół.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Ta kiełbaska jest zbyt tłusta i nieprzyprawiona.. INFINITIVKONSTRUKTION OHNE "zu" (BEZOKOLICZNIK BEZ "zu") Konstrukcja bezokolicznikowa bez "zu" polega na tym .Reforma 2019 (Zeszyt ćwiczeń, Pearson) Klasa: I liceum.. On chciałby posłuchać muzyki.. 3.Mój brat robił zdjęcia.. Zapisz je w zeszycie.. 4.Moja siostra tańczyła.. Question from @Juliam10 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiJuż od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego..

=.Przetłumacz zdania na język niemiecki (proszę tylko nie z tłumacza):1.

Chciał(a)bym mieszkać w willi.. Moja rodzina jest nieduża.. Moim ulubionym kolorem jest niebieski.. 1. moja ciocia - … 2. twoja siostra - … 3. mój wnuczek - … 4. twoja żona - … 5. mój syn - … Beantworte mündlich die Fragen.. Oni chcieliby napić się soku pomarańczowego.. Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz zdania na język niemiecki w czasie perfekt.Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. Odpowiedz ustnie na pytania.. On nazywa się .. Strona 97.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Wykorzystaj przy tym podane informacje.. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Lubię sałatę.Przetłumacz zdania na język niemiecki .Zastosuj czas przeszły Perfekt.. Czy (wy) chcielibyście zjeść sałatkę ziemniaczaną .. Wskaż następnie te zdania, które są zgodne z jego treścią.. (My) chcielibyśmy zjeść mięso z sałatą.. Nazywam się Kasia i jestem uczennicą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt