Jak ustawić ładowanie baterii do 80 iphone

Pobierz

Jan 25, 2022Funkcja ta używa techniki uczenia maszynowego w celu analizy Twoich zwyczajów dotyczących ładowania, a następnie wstrzymuje ładowanie baterii powyżej 80% do momentu, gdy będzie to potrzebne.. Tryb niskiego zużycia energii wprowadzony w systemie iOS 9 wydłuża czas pracy iPhone'a, gdy jego bateria jest bliska rozładowania.. Aby rozpocząć, otwórz aplikację "Ustawienia" na swoim iPhonie.Sprawdzicie je, wchodząc w Ustawienia/Bateria/Kondycja Baterii.. Otwórz aplikację Ustawienia na Apple Watch Ultra.Jun 23, 2021Podzielę się z Wami wszystkim, czego się przez ten czas nauczyłem.. Przejdź do Ustawień , stuknij w Bateria, a następnie stuknij w Kondycja baterii.Jeśli nie jesteś fanem tej nowej funkcji, możesz łatwo zatrzymać ją na stałe lub tymczasowo, otwierając ustawienia, a następnie przechodząc do baterii, a następnie wybierając stan baterii, a następnie naciskając na poprawę ładowania baterii Ustawienia> Bateria> Zdrowie baterii> Zoptymalizowane ładowanie baterii.Feb 1, 2022Dec 30, 2020Funkcja zoptymalizowanego ładowania baterii firmy Apple, która jest uruchamiana w systemie iOS 13, utrzymuje baterię poniżej 80 procent do czasu pełnego naładowania, redukując niepotrzebne starzenie się baterii.. Dzięki temu może zaczekać z ukończeniem ładowania do ponad 80% do czasu, gdy będziesz go potrzebować..

... iPhone 12: Jak działa zoptymalizowane ładowanie baterii firmy Apple.

Jeśli właśnie kupiliście nowy telefon albo wymieniliście baterię w iSpot, swoimi nawykami możecie zadbać o jak najlepszy stan.Dzięki nowej opcji "Zoptymalizowany Battery Ładowanie", Urządzenie nauczy się Twojej rutyny ładowania i zoptymalizuje proces tak, aby nie wymagało zbyt dużej ilości baterii.Na przykład, jeśli ładujesz iPhone w nocy w pierwszym etapie będzie ładować się normalnie do ok 80% (wystarczy, żeby cię wyciągnąć iPhone z załadowanego), po czym reszta do 100% jego ładowanie jest .Mar 24, 2022otwarty Ustawienia aplikacja na iPhone'a.. Przewiń w dół i dotknij " bębny ".. Jak na pewno wiecie, wyłącza on wszelkie usługi łączności, jak sieć komórkową, Wi-Fi czy Bluetooth.. iPhone powiadamia, gdy poziom naładowania spada do 20%, i ponownie, gdy obniży się .Mar 9, 2022Aby spowolnić starzenie się baterii, Apple Watch Ultra stosuje wbudowany mechanizm uczenia maszynowego do analizowania Twoich zwyczajów dotyczących jego ładowania.. 0.Dec 30, 2021Nov 15, 2021Nov 30, 2020Apr 15, 2021Mar 16, 2022Gdy Twój iPhone X nie ładuje się lub blokuje się na 80% baterii, najprawdopodobniej jest gorący..

Redukując zużycie prądu pozwala na szybsze ...Oznaki zużycia baterii w iPhone.

Na dole znajdziesz opcję " Zoptymalizowane ładowanie baterii ".. Oto jak go włączyć lub wyłączyć.. Jeśli to możliwe, wyłącz go lub włącz ponownie i nie zbliżaj się do niego ani nie pracuj nad nim przez 15-20 minut lub do czasu, gdy temperatura telefonu wróci do normy.Mar 26, 2022Oprogramowanie może zatrzymać ładowanie na 80% pojemności baterii, gdy ma ona temperaturę wyższą niż zalecana.. Włącz tryb samolotowy.. Ustaw funkcję szybkiego ładowania w pozycji ON.. Przyjmuje się, że baterię w smartfonach marki Apple należy wymieniać średnio co 2-3 lata użytkowania sprzętu.. Odłącz iPhone'a X od kabla ładującego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt