Kajko i kokosz streszczenie test

Pobierz

Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon .. "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Szkoła latania - Janusz Christa - Streszczenie szczegółowe.. 0%Test wiedzy z lektury.. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury J. Christa "Kajko i Kokosz.. 1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. Polub.. Szkoła latania, Janusz Christa.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Jego złe samopoczucie .Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę "placówki" na Szkołę Łatania.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu..

Szkoła latania - streszczenie.

Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. W tym samym czasie kasztelan Mirmił powraca ze swoimi .Kajko i Kokosz test wiedzy.. Elementy świata przedstawionego.. Jego żona Jaga posiadająca magiczne moce, chcąc pomóż mężowi ofiarowuje mu fujarkę o zaklętej mocy nadającej nadludzką siłę.. Szkoła latania.. Szkoła latania" 1.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz.. Część 1.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. Lektury klasa 4-6.. Szukaj.. Szkoła latania Opracowała Katarzyna Bandulet.. Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Szkoła latania - streszczenie.. 22.10.2020.Łamignat skarży się na niemoc Czarownica Jaga jego żona wręcza mu magiczną fujarkę Jak będzie potrzeba ma w nią zadąć Tymczasem .Quiz Eduelo - zadanie dla uczniów szkół podstawowych.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko..

.Plik wypracowanie kajko i kokosz szkoła ..."Kajko i Kokosz.

a) Kajko b) Kokosz c) Lubawa d) Hegemon e) Luluś f) Henio 3) Jak nazywali się główni bohaterowie?Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Osadź .. Czas akcji:Kajko i Kokosz.. Szkońa latania scenariusze lekcji CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ: • [uczeń] omawia elementy świata przedstawionego I.1.1,Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Kajko i Kokosz Szkoła latania.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Czuje, że nie jest w stanie wywiązywać się ze swych zbójeckich obowiązków.. Miejsce akcji:Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Kajko i Kokosz.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Żona ofiaruje mu magiczną fujarkę, zadęcie w którą gwarantuje powrót sił.. Kto był przywódcą zbójcerzy?. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie .W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania..

Szkoła latania" — streszczenie to dopiero namiastka czekających emocji.Historię rozpoczyna problem bohatera Łamignata — męża czarownicy Jagi.

a) Kajkusia b) Łamignatka c) Jaga d) Milusia e) Lubawa f) Hegemonia 2) Jak nazywa się wódz zbójcerzów?. Edytuj elementy.. Szkoła latania - Janusz Christa - Opracowanie Przeczytaj teraz i uzyskaj informację jakich poszukujesz w temacie Kajko i. Kajko i Kokosz organizują zasadzkę, aby ukraść tajną broń zbójcerzy, ale zamiast tego w ich ręce wpada tajemnicze jajo.. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. SZKOA LATANIA + SCIAGA 4-6 - w archiwum Allegro.Sezon 1 Season 2.. Popieram że quiz powinien być do lektury a nie do autora ale tak to git przydał mi sie.KAJKO I KOKOSZ.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Wymagane logowanie .Test podsumowujący 15 Między nami Scenariusze do lektury Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - test wiedzy.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoTest wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. O skuteczności instrumentu Łamignat przekonuje się, powalając jednym ciosem potężnego .Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Łamignat narzeka na wiosenne osłabienie.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Szkoła latania.. 1) Jak nazywała się ciotka Kokosza?. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?TEST.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. Test składa się z 15 pytań.. Bohater historii Łamignat (zbój i mąż czarownicy Jagi) źle się czuje i narzeka na brak sił.. Małgorzata Wódz.. Niezweryfikowane.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Szkoła latania" Janusz Christa Streszczenie opowiada: Dominika Strzelecka Tekst: Test Kajko i Kokosz.. Więcej.. brawo!Kajko i Kokosz.. Scenariusze do lektur.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt