Program dnia jasna góra

Pobierz

Jasna Góra - 20 procent z ponad 70 tys. osadzonych w Polsce ma kontakt z kapelanem czy wolontariuszami.. To zaproszenie dla tych, którzy w godzinie Apelu Jasnogórskiego .00:10 - Metryka dnia 00:30 - Eucharystia obowiązek czy przywilej .. Program poranny 05:00 - 10:00.. Radio Jasna Góra ul. O. Augustyna Kordeckiego 2 42-225 Częstochowa tel: +48 34 365-18-13 (recepcja)Program dnia.. JG w obiektywie.. JG na żywo.. Telefon +48 34 365 17 47 Apel Jasnogórski Apel Jasnogórski jest wieczorną modlitwą kierowaną do Maryi, Królowej Polski i Matki Kościoła w intencji Ojczyzny i Kościoła.. Powrót do planu transmisji Mszy Świętych Modlitwa Papieża Leona XIII (zalecana przez niego do odmawiania po Mszy Świętej):zagospodarowania przestrzennego dla części obrębu wsi Jasna Góra w Gminie Bogatynia w odległości mniejszej niż 3km od oznaczonej na wstępie nieruchomości, Gmina Bogatynia zostanie wezwana do wypłacenia odszkodowania za poniesioną rzeczywistą szkodę lub do wykupienia części bądź całości nieruchomości.. To porządna parafia, w której można wiele zrobić - mówi o. Dezyderiusz Pol, franciszkanin reprezentujący .Ośrodek Profilaktyki I Pomocy Psychiatrycznej "Relacja" (Poradnia Psychologiczna Dla Dzieci I Młodzieży W Ramach I Poziomu Referencyjnego) Adres: Jasna 12/1U, Zielona góra.. Biuro prasowe.. TVP 1 - Niedziela, godz. 12.00..

mir/Radio jasna Góra / Częstochowa / KAI.

Anna Bajon / o. Stanisław Tomoń BPJG/ mś .. Sprawowany jest codziennie o godzinie 21.00 w Kaplicy Matki Bożej.Księga Modlitwy Apelowej to szczególne zaproszenie do wspólnej modlitwy każdego dnia o godz. 20.30.. TV Trwam - Codziennie, godz. 21.00.. Narracji historycznej towarzyszą specjalnie.. ROZWIŃ Udostępnij: Odcinki Nagrody Kisiela Tygodnika WPROST 2016W ramach Panoramy Reporterskiego Dnia, tuż po godzinie 14.00, zapraszamy na spotkanie z redaktorem Bartłomiej Zug i jego gośćmi: ks. Włodzimierzem Szubą, administratorem grekokatolickiej parafii.Koncert życzeń.. Noclegi.. A. Kordeckiego 2 42-225 CZĘSTOCHOWA.. 15:30 Msza św. 16:15 Nieszpory 17:00 Jasnogórskie cuda i łaski; .. Księga Modlitwy Apelowej to szczególne zaproszenie do wspólnej modlitwy każdego dnia o godz. 20.30.. To zaproszenie dla tych, którzy w godzinie Apelu Jasnogórskiego pielgrzymują duchowo do Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze.. Z historii Jasnej Góry.. : +48 /34/ 37 77 408 +48 /34/ 37 77 562 +48 /34/ 37 77 563. e-mail: www: www .1.. Sakramenty na Jasnej Górze.. Mazur/episkopat.pl.. Zamów życzenia#308WPP Kilka zdjęć z dzisiejszego dnia #PolskaPielgrzymuje #308WPP #RadioJasnaGora #JasnaGoraNa Jasnej Górze znowu otwarte są dla pielgrzymów dwa wejścia, do kaplicy Matki Bożej i do bazyliki..

Wszystkie obiekty muzealne są otwarte w godz:Programy Radio Jasna Góra, ramówka U nas z tygodniowym wyprzedzeniem znajdziesz program audycji Radio Jasna Góra i najważniejsze informacje powiązane, jak np. imiona i nazwiska prowadzących, lub zapowiedzi audycji.Ramówka Radia Jasna Góra na uroczystość Bożego Ciała.

Oktawa Bożego Ciała - Nieszpory z procesją g. 19:00 · Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe - g. 19:00 Kaplica Matki Bożej · Prośby na Nowennę do Matki Bożej można składać w Kaplicy Cudownego Obrazu oraz za pośrednictwem niniejszej strony · Zachęcamy do łączności z Jasną Górą przez kanał Jasnej Góry na youtube.com oraz przez TVP czy Radio Jasna Góra ·Oktawa Bożego Ciała - Nieszpory z procesją g. 19:00 · Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe - g. 19:00 Kaplica Matki Bożej · Prośby na Nowennę do Matki Bożej można składać w Kaplicy Cudownego Obrazu oraz za pośrednictwem niniejszej strony · Zachęcamy do łączności z Jasną Górą przez kanał Jasnej Góry na youtube.com oraz przez TVP czy Radio Jasna Góra ·We would like to show you a description here but the site won't allow us.Oktawa Bożego Ciała - Nieszpory z procesją g. 19:00 · Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe - g. 19:00 Kaplica Matki Bożej · Prośby na Nowennę do Matki Bożej można składać w Kaplicy Cudownego Obrazu oraz za pośrednictwem niniejszej strony · Zachęcamy do łączności z Jasną Górą przez kanał Jasnej Góry na youtube.com oraz przez TVP czy Radio Jasna Góra ·Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - Msza św. z procesją g. 19:00 · Prośby na Nowennę do Matki Bożej można składać w Kaplicy Cudownego Obrazu oraz za pośrednictwem niniejszej strony · Zachęcamy do łączności z Jasną Górą przez kanał Jasnej Góry na youtube.com oraz przez TVP czy Radio Jasna Góra · » media na żywo ⊟Oktawa Bożego Ciała - Nieszpory z procesją g. 19:00 · Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe - g. 19:00 Kaplica Matki Bożej · Prośby na Nowennę do Matki Bożej można składać w Kaplicy Cudownego Obrazu oraz za pośrednictwem niniejszej strony · Zachęcamy do łączności z Jasną Górą przez kanał Jasnej Góry na youtube.com oraz przez TVP czy Radio Jasna Góra ·Oferta..

Apel Jasnogórski z Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.Jasna Góra msze święte by biuro 29 marca 2022 Msze święte na Jasnej Górze w Częstochowie Ze względów duszpasterskich Kustosz sanktuarium zastrzega sobie możliwość zmian w ogłoszonym programie posługi duszpasterskiej na Jasnej Górze.Wydarzenia - Jasna Góra - polska Kana (program online) - Vod.tvp.pl - Telewizja Polska S.A. JASNOGÓRSKIE CENTRUM INFORMACJI ul. o.

Aby powrócić, naciśnij klawisz Esc.. O F E R T A Jasnogórskie Centrum Informacji oferuje zwiedzanie Sanktuarium na Jasnej Górze z przewodnikiem codziennie od 08:30 do 16:00 w języku polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, rosyjskim.. Koncert organizowany jest w ramach V Festiwalu Musica Claromontana.. 05:30 Godzinki 05:50 Nauczanie papieskie 05:57 Już od rana rozśpiewana .. RADIO JASNA GÓRA 100,6 FM.. Wydarzenia Jasna Góra - polska Kana Widowisko zrealizowane w ramach obchodów 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.. JG Centrum Informacji.. Dzieła Duszpasterskie.. Dwumiesięcznik Sanktuarium.. Zakon Paulinów .Apel Jasnogórski Godzina 20:30 - Księga Modlitwy Apelowej - zapraszamy do wspólnej modlitwy.. Informacje dla pielgrzymów.. To zaproszenie dla tych, którzy w godzinie Apelu Jasnogórskiego pielgrzymują duchowo do Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze.. Transmisja modlitwy Anioł Pański z Watykanu.. Najbliższy termin możliwej wizyty: 29.06.2022 (dane z dnia 23.06.2022) Liczba osób w kolejce: 7.. Jasna Góra: Koncert z okazji Dnia Matki Koncert z okazji Dnia .Jasna Góra: ogólnopolskie ochody Dnia Modlitw za Więźniów.. Program dzienny 10:00 - 18:00.. Dziś imieniny obchodzą: Marek, Elżbieta, Paula.. Koncert życzeń jest wspaniałą okazją do tego, aby złożyć życzenia.. zobacz wszystkie .. W studiu Radia.. ZapraszamyKsięga Modlitwy Apelowej to szczególne zaproszenie do wspólnej modlitwy każdego dnia o godz. 20.30.. Radio Jasna Góra.. Po zniesieniu częściowych ograniczeń odnośnie do liczby wiernych modlących się w kościołach, do kaplicy może wejść teraz 46 osób, do bazyliki 60, a do kaplicy pokutnej, gdzie odbywa się spowiedź - 16.Koncert z okazji Dnia Matki odbędzie się w piątek, 25 maja o godz. 19.00 w Bazylice jasnogórskiej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt