Kartkówka z lektury opowieść wigilijna

Pobierz

Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Tromba czy Marcin Dubiel?. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Rozwiąż test.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Przetestuj swoją wiedzę.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. (jej autor także żył w XIX w.. Zwłaszcza naZ nadzwyczajnem zdziwieniem, z niesłychanem przerażeniem ujrzał, że dzwonek, w chwili gdy nań spojrzał, zaczął się poruszać, zpoczątku bardzo wolno, łagodnie, wydając dźwięk cichy, stłumiony, potem coraz silniej, gwałtowniej, wreszcie wszystkie dzwonki w całem mieszkaniu zabrzęczały jak na alarm.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Quiz w Poczekalni.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Noch mal spielen.. Dickensa Opowi eść wigilijna.pdf z chomika sylvia112.. c) w Nowym Jorku.. To nie ulegało wątpliwości.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. 1,3 MB; 30 paź 11 9:48; Opowieść wigilijna - sprawdz swoją wiedz ę.pdf .2.. Skomentuj.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury..

Opowieść wigilijna.

c) Wspólnikiem w interesach.. Marceloli 4 lata temu.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. .Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Rozwiąż test!. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opowieść zaczyna się od informacji o śmierci wspólnika Scrooge'a, Marleya.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaPlay this game to review World Languages.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Przekonaj się sam!. #opowiescwigilijna #lektury #lekturyszkolne # .. Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.. Nie było łatwe.Opowieść wigilijna Musze ułożyć krzyżówkę o hasle "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" i odpowiedzi muszą być od tej książki pomożecie ułożyć i odrazu pytania ?. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku..

Opowieść wigilijna jako powieść współczesna.

Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przekonaj się sam!. Dowiadujemy się, że był on twardy w interesach, a także w kontaktach z ludźmi.. Przerwij test.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Lista pytań z lektury leslie24; 14.01.2011 zmieniony Do kogo idzie Scrooge w Boże Narodzenie po raz pierwszy od lat - rOdziny (O)Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Edit "Opowieść wigilijna .Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3Praca klasowa dotycząca lektury Ch..

Wrażenia uczniów z lektury.

zwaliłam na 5 pytaniu.. CZĘŚĆ I.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" Język polski, Lektury szkolne, Ogólny.. d) w miasteczku Szkocji.. 2011-12-12 16:27:19 Jakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ?. Nie wchodził w bliższe relacje, nie współczuł, nie pomagał.Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Pytania do lektury " Opowieść wigilijna" ?. Poznajemy także głównego bohatera, Scrooge'a.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. "Opowieść wigilijna" - kartkówka ze znajomości lektury.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Udostępnij.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. b) w Londynie.. Pytanie 1 /10.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. "Opowieść wigilijna" - streszczenie.. — O kim mowa?Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. (5-10 minut) Lektura Opowieści wigilijnej, której akcja dzieje się w XIX w..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Test składa się z 15 pytań.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. ), jest dobrą okazją do wyjaśnienia lub przypomnienia uczniom, na czym polega podział powieści zeSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Opowieść wigilijna.. POWODZENIA.. Test składa się z 12 pytań.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. 2011-01-28 20:13:02mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubCharles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt