Testy z lektury sposób na alcybiadesa

Pobierz

Pomożesz?. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do .Preview this quiz on Quizizz.. Przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (szkoła podstawowa).. Jak dobrze pamiętasz zabawne przygody szkolnej młodzieży, które wciąż potrafią rozśmieszyć?. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?. Porywająca od pierwszych stron wartką akcją i śmiesznymi powiedzonkami.. Nie uczyć się, a pozornie umieć.. Zawiera 25 pytań.. wogóle tego nie przeczytałam .. Przedstawienie postaci , 2.Sprawdzian znajomości treści lektury "SPOSÓB NA ALCYBIADESA".. imię i nazwisko ucznia 1.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Albo z jakimiś naprawdę trudnymi!. "Sposób na Alcybiadesa" test z lektury, który pomoże Ci przygotować się do lekcji polskiego, na której będzie omawiana wspomniana lektura lub do ewentualnego sprawdzianu.. Kto jest autorem powieści?. Sprawdź .. "Sposób na Alcybiadesa" - test 3 "Szatan z siódmej klasy" - test 1 "Szatan z siódmej klasy" - test 2 .Test ze znajomości lektury Sposób na Alcybiadesa autorstwa Edmunda Niziurskiego.. klasa 6 Polecam ten test nauczycielom klas 6.. Klasa 6 Polski.. Ile klas trzeba było ukończyć , by skończyć szkołę?Test składa się z 15 pytań z lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego.. sposób na Alcybiadesa, czyli Węża Morskiego;Sposób na Alcybiadesa test z treści .. Zawiera 24 pytania.. test dodany 12 lat temu przez Kariii707..

Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa".

!SPOSÓB NA ALCYBIADESA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • SPOSÓB NA ALCYBIADESA pytania1.docx, Sposob na Alcybiadesa I.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TEST Z LEKTURY ''SPOSÓB NA ALCYBIADESA'' 1.. Część 1Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Do której klasy chodzą bohaterowie?. Czy ktoś zna może stronę z tym testem?. A) pani Lilkowska C) pan Żwaczek B) pani Kalino D) pan Ejdziatowicz 2.W jakiej dzielnicy Warszawy mieści się szkoła?. Myślę, że przeczytałam ją dokładnie.. Zapraszamy!. Kto jest autorem książki pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Sposób na Alcybiadesa - plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.. wg Zuzannakrótki.Edmund Niziurski, "Sposób na Alcybiadesa" - test z lektury.. Przede wszystkim Alcybiades jest przekonany, że ma do czynienia z klasą orłów, znakomicie radzących sobie z jego przedmiotem.Najciekawsza przygoda z lektury ,,Sposób na alcybiadesa" mam napisać najciekawszą przygodę z Alcybiadesa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. by m_skorupka_74532 .. "Sposób na Alcybiadesa" - SPRAWDZIAN Z LEKTURY gr.A 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?.

Niedługo piszę test z lektury "Sposób na Alcybiadesa".

Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego (podstawówka).. ma sie zaczynać tak : w ksiażce pt."Sposób na Alcybiadesa" najbardziej podobał mi sie rozdział w którym too.. i teraz ta opowieść.. Rozwiąż test!Quiz Sposób na Alcybiadesa.. Sposób na Alcybiadesa Test.. Sposób na Alcybiadesa.. a) 2 b) 4 c) kilkunastu d) 6 3) Do której klasy chodzą bohaterowie?. a) X a b) XI c c) VI a d) VIII a 4) Dziadzia Ejdziatowicz jest: a) polonistą b) geografem c) woźnym d .Sposób na Alcybiadesa.. Jest to książka pełna humoru słownego i sytuacyjnego.. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego.. Z czasem jednak problemy są nieuniknione.. W jakiej dzielnicy Warszawy położona jest szkoła, do której chodzą chłopcy?. Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. W Żoliborzu.. Zemsta popularność: 177 dodał: klaudiaszweda22: Ania z Zielonego Wzgórza popularność: 157 dodał: Martusia32342: Fonetyka popularność: 1031 .Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. 47 zł 10 gr.. pomocy .. tylko że nasz pan polonista powiedział, że ściągnął ten test z internetu i zawiera ok. 50-60 zadań!.

Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.

W którym roku bohater książki chodził do klasy VIII?. 1) Fabuła utworu rozgrywa się w środowisku: a) rodzinnym b) szkolnym c) wiejskim d) uczonych 2) Ilu jest głównych bohaterów?. Uczyć się, ale pozornie nic nie umieć.klasa 6 Lektury uzupełniające "Sposób na Alcybiadesa" - test 1.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.test.. Co oznaczał skrót NUPUM?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sposób na Alcybiadesa - kartkówka z lektury, klasa 6.. Opowiedz, korzystając z wiadomości o bohaterach książki.Rozwiąż test składający się z 15 pytań.. Sposób na Alcybiadesa - kartkówka z lektury, klasa 6 DRAFT.. rozwiązanie zadań z egzaminu

bilety do kina

"Sposób na Alcybiadesa" - test z lektury.. Sposób na Alcybiadesa chłopcy kupili za.. Jakie miał przezwisko pan Ejdziatowicz ?Sposób na Alcybiadesa - test wiedzy.. Home / Sposób na Alcybiadesa / Sposób na Alcybiadesa test z treści.. Na podstawie lektury "Chłopcy z Placu Broni" napisz czy warto być uczciwym.. Sposób na Alcybiadesa - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #sposób na alcybiadesa, #test z lektury 12850 x, 2016-01-07 14:40:45Sposób na Alcybiadesa - Test.. Kim są czwororęczni?Plik test sposób na alcybiadesa.docx na koncie użytkownika patrykolijnyk • folder Testy z lektur • Data dodania: 13 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Testy \ Lektury szkolne \ Sposob na Alcybiadesa; Sposob na Alcybiadesa, test z lekturyWitaj!.

Inne testy z kategorii.

Co jest De- SPONA ?. Uczniowie jednak wiedza, ze najlepiej jest znalezc sposob, aby sie nie uczyc, ale mimo toSposob na Alcybiadesa; Sposob na Alcybiadesa, test z lekturyJesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.. Jak nazywał się pisarz, który napisał książke?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Nazwisko poprzedniego wychowawcy klasy VIIIa.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań i uzupełnij oraz uporządkuj wiedzę niezbędna do odniesienia sukcesu w postaci dobrej oceny.Dla uczniów trenujących sposób na Alcybiadesa test uzyskanych informacji przychodzi dosyć szybko i okazuje się, że wszystko się sprawdza.. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. Wędzarnia w powieści to: a) pomieszczenie, w którym wędzone jest mięso b) niewielki budynek w ogrodzie szkolnym c) nazwa sali lekcyjnej d) część budynku szkolnego 3.. A) Ochota C) Żoliborz B) Wola D) Praga 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt