Przemówienie dyrektora szkoły na zakończenie roku szkolnego

Pobierz

Jest to chwila smutna dla nas .Z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy specjalną pamiątkę - podziękowania dla nauczyciela.. Dostojni Goście, Szanowni Rodzice, Drogie Koleżanki i Koledzy oraz Wy - Uczniowie!. Jeśli podczas uroczystości uczestniczą osoby oficjalne to także należy powitać te osoby.. Prezentację osiągnięć szkoły której dyrektoruje a zatem także .Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej Szanowni Państwo, Panie Wójcie, Księże Proboszczu, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wy - najważniejsi dzisiaj - uczniowie.. To wspaniałe osobowości z którymi miałam zaszyt pracować.. Prowadząca: -Serdecznie witam wszystkich zebranych, szczególnie gorąco witam Pana Dyrektora .. i proszę o zajęcie honorowego miejsca.-Witam.. (prowadząca wymienia gości przybyłych na uroczystość) - Dziś wszyscy chcemy wyrazić naszą wdzięczność osobie, która przez .. Powitanie zebranych.. Dziękujemy za wasze społeczne zaangażowanie , za dobre słowo za to , że doceniacie pracę z Waszymi dziećmi.. Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom.. Dziękuję mojej rodzinie za ogromne wsparcie, wyrozumiałość i to, że zawsze byliście ze mną w ważnych chwilach.z klasy 6b-8,z klasy 6c-7,z klasy 7a-6,klasy 7b-12,z klasy 7c-13,z klasy 7d-4,z klasy 7e-5..

Tegoroczne wyniki nauczania ...Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.

Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę sukcesów w przyszłym roku szkolnym.. Szanowna Pani Dyrektor!. Doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą, o której mówi Albert Einstein w przytoczonym cytacie.Jun 8, 2022Jun 6, 2022Przemówienie dyrektora SP na zakończenie roku szkolnego w klasach VIII (około 3,30 minuty) Fragment przemówienia (…) Ktoś kiedyś powiedział, że czas który pozostaje we wspomnieniach nie jest czasem straconym.. Wszyscy wspólnie musieliśmy się zapoznać i przyzwyczaić do nowego sposobu przekazywania wiedzy i uczenia się.Życzę Wam, by nowe możliwości, które pojawią się na kolejnych etapach Waszego rozwoju niosły za sobą spełnienie w każdym możliwym wymiarze.. Razem 131 uczniów.. W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane dzieci !. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji .. Życie tak jest stworzone.Jun 26, 2020Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek.. Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!. Czas, który spędziłam z Wami zawsze pozostanie w moich wspomnieniach.Podziękujmy sobie wzajemnie za rok wytężonej pracy, a szczególnie za ostanie miesiące edukacji "na odległość"..

List pożegnalny dyrektora Zespołu Szkół w Siemiechowie na zakończenie pracy zawodowej.

doktora Henryka Jordana w KrakowieJun 9, 2021Chcę na koniec wyrazić słowa uznania wszystkim Rodzicom , którym zależy na dobru naszej szkoły - na budowaniu jej pozytywnego wizerunku .. A kończy szkołę z wyróżnieniem : z klasy 8a-5,z klasy 8b-10,z klasy 8c-10,z klasy 8d-7,z klasy 8e-7.Razem 39 uczniów.. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.. Chcieliśmy wyrazić swoją wdzięczność za te wszystkie lata, to Wy nauczyciele byliście dla nas prawdziwymi mentorami.. 21 czerwca 2022.. Przemówienie na zakończenie roku szkolnego Author: ABC Last modified by .Zapraszamy na przemówienie P. Jerzego Kopańskiego Dyrektora ZSP nr 1 w Siedlcach na koniec roku szkolnego 2019/20Scenariusz uroczystości szkolnej z okazji odejścia na emeryturę dyrektora szkoły I.. Zebraliśmy się w celu uroczystego zakończenia tych trzech lat spędzonych w murach tego gimnazjum.. Zabrzmiał już ostatni dzwonek , niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek.7 days agoZakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.. Gratuluję Wam wszystkim!. Pani Dyrektor!. Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy.Serdecznie Państwu dziękuję za wsparcie, życzliwość wzajemną pomoc i wspólne rozwiązywanie problemów.. Dzięki Waszemu poświęceniu i ogromemu wsparciu, jesteśmy dzisiaj mądrzejsi i pewniejsi siebie.Serwis internetowy Szkoły Podstawowej nr 31 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 31 w Krakowie - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 Szkoła Podstawowa nr 31 im..

!Jun 25, 2021Jun 24, 2021wręczyć Pani nagrodę dyrektora szkoły.

Wszystko było dla Nas nowe, uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz .Przemówienie dyrektora liceum z okazji zakończenia roku szkolnego powinno zawierać następujące elementy.. Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, iż Wasz potencjał i możliwości są nieocenione.Przemówienie na koniec roku szkolnego.. Z a Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów.. Jun 26, 2020Jun 26, 2020Dziś w nietypowy sposób chciałbym zakończyć rok szkolny 2019/2020.. Chciałabym także bardzo serdecznie pogratulować wszystkim uczniom wyników w nauce w mijającym roku szkolnym.. Dziękuję Wam Drogie Koleżanki i Koledzy.. Panująca na świecie pandemia COVID-19, z dnia na dzień, zmieniła ca łą naszą edukację.. Powitanie rodziców i uczniów a także grona nauczycielskiego.. Drodzy Nauczyciele i wychowawcy!. Każdą czynność wykonuje się po raz pierwszy i po raz ostatni.. Drodzy Uczniowie!. Oto nadszedł dzień, w którym po raz ostatni gromadzimy się wspólnie na tym holu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt