Ile lat ma nela mała reporterka

Pobierz

W te wakacje mieliśmy możliwość porozmawiać z najmłodszą podróżniczką na świecie.Nela Ćwiek jest najbardziej znana z programu emitowanego na TVP ABC "Nela mała reporterka", które emitowane są od 2014 roku.Ta urodzona w 2006 roku dziewczynka dotychczas była już na 3 kontynentach.. Od małego podróżuje z rodzicami, a potem opowiada o swoich przygodach dzieciom w całej Polsce.. Odwiedziła takie miejsca jak: Boliwia, Chile, Peru, Panama, Kostaryka, Tajlandia .Nela Mała Reporterka.. Nela Mała Reporterka.. Jestem Nela.. Ile lat miała Nela, kiedy zaczęła swoją przygodę z podróżami?. pytanie 1 z 10. archiwum.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Ile lat ma reZigiusz?. Ma Na Imię Nela I Razem Z Mamą I Tatą Podróżuje Po Całym Świecie.. Szukaj.. 15-letnia już Nela pozowała na ściance kolejny raz - od ukazania się na rynku jej pierwszej.2019), "nela na wyspie kangura" (rok wydania: Mimo zaledwie 11 lat odwiedziła już ponad 20 państw, głównie egzotycznych.. Karaiby, Zanzibar, Birma i koło podbiegunowe to podróżnicze kierunki, których zazdrościmy Neli nawet my, dorośli.. Pytania .. Chodzi do IV klasy i mieszka w Warszawie, ale mimo swoich 10 lat zwiedziła już cztery kontynenty.. Ile masz lat według wieku umysłowego?. A w moich książkach i reportażach telewizyjnych chcę pokazać dzieciom, że świat jest piękny, a naszą rolą jest dbanie .Nela Mała Reporterka odpowiada na wasze pytania..

Tak dziś wygląda nela mała reporterka.Jul 9, 2022Nazywam się Nela i mam 14 lat.

Opowiem wam o zaczarowanych miejscach i .May 24, 2022Sprawdźcie koniecznie nasz nowy kanał: Dla Ciekawskich Shopping Mała Reporterka - superbohaterka czy wytwór dorosłych?. Nela Mała.Apr 16, 2022Nela spotyka się też w całej Polsce z czytelnikami swoich książek.. Zaczęło się od fascynacji programami podróżniczymi.. 8 lat; 6 lat; 5 lat; Sprawdź się w poniższych tematach: Kim jest Yoko?. Masz świetny pomysł na quiz?. NELA MA NA NAZWISKO ĆWIEK.. Jak wyglądałbyś w Genshin Impact?. Sprawdź jak dobrze znasz Nelę Małą Reporterkę!. Odpowiedz.. Od tego roku Nela występuje także w programie telewizyjnym, emitowanym przez TVP 1, a następnie przez TVP ABC [6].. - Kreator!Nela Mała Reporterka: Do Australii pojechałam tuż po ogromnych pożarach.. Zapraszam wszystkie dzieci do oglądania moich przygód z podróży po świecie.. Nie była to zwykła wyprawa, ale misja ratunkowa .. ile mam lat, nie ma znaczenia, ponieważ powinno się liczyć to, co chcę przekazać.. Nela jest najmłodszą reporterką na świecie.. Nela zaczęła swoje podróżnicze przygody w wieku 5 lat.. Jestem prezenterem-podróżnikiem.. - Świat jest jak wielkie stanowisko badawcze - mówi 11-letnia Nela, która odwiedziła już kilkadziesiąt .Nela Mała Reporterka - choć ma dopiero 11 lat, zwiedziła już kilkadziesiąt krajów..

Sprawdź, jak dużo wiesz na temat słynnego youtubera!Nela mała reporterka najmłodsza reporterka na świecie.

Do tego sporo autorskich książek, które opisują jej fantastyczne ekspedycje po całym świecie.. Od dobrych 10 lat Nela nie przestaje .. Miała zaledwie 8 lat, kiedy ukazała się jej pierwsza książka, a dziś jest już nastoletnią, (prawie) dorosłą kobietą!. Czego dotyczą jego filmiki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt