Jak skopiowac plyte dvd do komputera

Pobierz

Zaznaczam żę płyta NIE jest zabezpieczona przed kopiowaniem.. Pozdrawiam.Za pomocą DVDDecryptera możemy zripować, czyli zgrać, materiał z płyty DVD na nasz dysk twardy w celu poddania go późniejszej obróbce czy po prostu obejrzenia.. Jeżeli dodamy już wszystkie pliki, należy kliknąć zakładkę Narzędzie dysków i wybrać Zakończ nagrywanie.Nie instalując żadnych dodatkowych programów, możesz po prostu włożyć płytę do napędu, powinien pojawić się komunikat o przygotowaniu płyty, po przygotowaniu możesz po prostu przenieść plik do folderu płyty (w mój komputer wejdziesz na płytę i będzie albo pusta, albo z półprzezroczystym plikiem desktop), w tym folderze na górze pojawi się opcja "Nagraj".W jaki sposób mam skopiować tę płytę, aby po włożeniu kopii do odtwarzacza DVD wyskoczyła strona startowa z menu wyboru i aby film odtwarzał się płynnie jak to jest przy oryginalnej płycie bez potrzeby klikania w poszczególne pliki z filmami.. Nowy silnik nagrywania jest w stanie zrobić identyczną kopię płyty DVD.. Wkładamy do napędu płytę, którą chcemy skopiować.. Pobieramy i instalujemy program.. Uruchamiamy aplikację i na zakładce Kompilacje klikamy na Kopiuj do obrazu.. W polu wybieramy napęd, w którym.Jak skopiować DVD na Windows.. Uruchamiamy zainstalowany program z ikony na pulpicie: Otworzy nam się okno z polami których nie musimy uzupełniać: Wybieramy opcje: Możemy teraz włożyć do napędu płytę którą chcemy skopiować i w kolejnym oknie: Z ww..

Krok 1: Włóż płytę DVD do komputera i otwórz bezpłatne oprogramowanie do kopiowania DVD.

Włóż pusty dysk do nagrywarki CD lub DVD.. Zgrywamy płytę na dysk KROK1: Umieszczamy płytę w napędzie i przechodzimy do głównego okna programu, gdzie klikamy na ikonę Dysk.. Z.DVD-Cloner pozwala na kopiowanie oraz tworzenie kopii zapasowych płyt DVD a nawet płyt Blu-ray z filmami wysokiej rozdzielczości.. Wysoka prędkość kopiowania.. Program potrafi także usunąć blokadę regionalną oraz Macrovision.. Jeśli komputer ma więcej niż jedną stację dysków CD lub DVD, wybierz dysk, którego chcesz użyć.Dec 17, 2020Aplikację uruchamiamy za pomocą utworzonego na pulpicie skrótu.. Krok 3: Hit Przeglądaj i wybierz folder, aby zapisać plik ISO.Jun 15, 2022W DZISIEJSZYM FILMIE O TYM JAK W PROSTY SPOSÓB ZGRAĆ FILM Z DVD NA KOMPUTER Z MAC OS LUB WINDOWS.. Program służy także do kopiowania płyt HD oraz krążków Blu-ray.CD, rozciągasz to tą czerwoną strzałką i wybierasz DVD - potem klikasz w Dane (taka ikonka z zagiętą u góry kartką obok gwiazdki i nutki) - jak najedziesz na Dane to jest tam "Utwórz dysk DVD z danymi"- klikasz w to - otwiera Ci się takie okienko i wtedy "przeciągasz" film w to okienko - klikasz "Burn" i gotowe 6.Stworzenie obrazu płyty ze źródła i nagranie.. Nagraj plik obrazu ISO DVD lub folder DVD na pustą płytę DVD.. okna wybieramy opcje:1.. Skopiuj DVD na komputer w postaci pliku DVD ISO lub folderu DVD, w tym wszystkie szczegóły..

️ POBIERZ MACX DVD RIPPER PRO: 12, 2022Mar 31, 2022Po otwarciu zawartości naszego nośnika z dysku komputera wybieramy plik lub folder, który chcemy skopiować i przenosimy go metodą chwyć i upuść.

Dostosuj wiele ustawień i funkcji edycji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt